Jarosław Kaczyński: Jeśli się zmobilizujemy – wygramy!

Jarosław Kaczyński: Jeśli się zmobilizujemy – wygramy!

Dziś mamy szansę, by zmieniać sytuację w Polsce i jednocześnie w Unii Europejskiej. To bardzo ważne, by wziąć udział w wyborach. Jeśli się zmobilizujemy – wygramy! – mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego PiS w Tarnowie.

Podkreślił, że w Parlamencie Europejskim trzeba mieć ludzi, którzy będą potrafili się tam odnaleźć, którzy będą szanowani. A tacy są kandydaci Prawa i Sprawiedliwości.

Wicepremier Beata Szydło dodała, iż Europosłowie i Posłowie PiS zawsze pamiętają, że są Europejczykami, ale przede wszystkim są Polakami.

– Naszym obowiązkiem jest myśleć i troszczyć się o bezpieczeństwo UE. Chcemy, aby Unia równo traktowała wszystkich, aby nasze wartości i tradycje były szanowane – oznajmiła.

Zaznaczyła, że szacunek i tolerancja to dla Polaka święte wartości, tak jak wolność, i każdy mieszkaniec Europy ma do tego prawo.

– Chcemy, aby UE była jak Polska – bezpieczna, mądrze rządzona, dająca poczucie swoim obywatelom, że to tu mogą żyć i spełniać swoje marzenia – powiedziała.