Informacja o Zjeździe Okręgowym w dniu 25 października 2020 r.

Informacja o Zjeździe Okręgowym w dniu 25 października 2020 r.

Szanowni Państwo, Członkowie Prawa i Sprawiedliwości

W ślad za odbytymi spotkaniami w poszczególnych komitetach terenowych przypominamy, że w najbliższą Niedzielę tj. 25 października 2020 r. w godzinach od 12.00 do 18.00 w Domu Grodzkim (Remiza OSP) w Wojniczu, ul. Długa 82 odbędzie się Zjazd Okręgowy, na którym wybierzemy delegatów reprezentujących okręg nr 15 na Zjeździe Krajowym.
Z powodu sytuacji epidemicznej w Kraju, tegoroczny zjazd odbędzie się w trybie specjalnym zgodnie z zarządzeniemPrezesa Prawa i Sprawiedliwości z dnia 30 września 2020 r. W powyższych godzinach wyłącznie osoby uprawnione tj. osoby, które opłaciły składki członkowskie na dzień 31 sierpnia 2020 r. oraz są członkami Prawa i Sprawiedliwości przed 1 lipca 2020 r. będą mogły oddać głos na kandydatów na delegatów na Zjazd Krajowy za pomocy karty do głosowania wydaną przez komisję.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości, a osoby które opłaciły składki w ostatnich dniach dodatkowo o dowód opłacenia składek.
Przypominamy o obowiązującym dystansie społecznym, obowiązku zakrywania ust i nosa a także dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku.