Charytatywny Koncert Noworoczny

Charytatywny Koncert Noworoczny

Z inicjatywy Pana Posła Wiesława Krajewskiego, we współpracy z Parafią pw. Świętej Rodziny w Tarnowie, Gmina Szerzyny podjęła się wyzwania pomocy w organizacji Charytatywnego Koncertu Noworocznego pn. „Narodziłem się z miłości”, w wykonaniu Orkiestry Dętej z Żurowej wraz z towarzyszącymi Artystami.

Ze względu na ograniczenia sanitarne, koncert będzie transmitowany NA ŻYWO w radiu RDN Małopolska i w STARnowa.tv. w dniu 30 stycznia 2021r. o godzinie 19.00  z Kościoła Świętej Rodziny w Tarnowie.

Koncert zostanie zarejestrowany i retransmitowany w TVP Kraków w terminie późniejszym, o którym poinformujemy. 

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego działającego przy Parafii Świętej Rodziny w Tarnowie.
Zbiórka została uruchomiona w dniu dzisiejszym. Wszystkie osoby zainteresowane mogą wspomóc Hospicjum wpłacając środki na rachunek bankowy lub za pomocą portalu:
https://zrzutka.pl/fbbj2n

Podstawową działalnością Hospicjum jest bezinteresowna opieka medyczna, pielęgnacyjna i duszpasterska nad osobami w terminalnym stanie choroby nowotworowej, jak też ich rodzinami w czasie choroby i w okresie żałoby.

Okażmy wrażliwość naszych serc, wspierając to wyjątkowe dzieło prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia w Tarnowie (Siostry Szarytki) /fb.Szerzyny/