Zjazd przedstawicieli Forum Młodych PiS z całej Polski

Zjazd przedstawicieli Forum Młodych PiS z całej Polski

W ostatni weekend (23-24.09) odbył się zjazd przedstawicieli Forum Młodych PiS z całej Polski. Miejscem spotkania było małe sołectwo Straduń, w powiecie Trzcianka. Reprezentacja Młodzieżówki z Tarnowa, na czele z Przewodniczącym Przemysławem Skruchem, była najliczniejszą z Małopolski!

Podczas zjazdu mogliśmy nie tylko poznać wiele ciekawych osób o podobnych zainteresowaniach, lecz także wymienić swoje doświadczenia z działalności społecznej, porozmawiać o planach na przyszłość oraz przedyskutować formy współpracy. O “wielkiej polityce” opowiedzieli nam goście specjalni: m.in. Pan Profesor Jan Szyszko – obecny minister środowiska, a także Pan Poseł Tadeusz Dziuba. Ponadto mieliśmy okazję zwiedzić przepiękne okolice Trzcianki, a dzięki spotkaniu z Burmistrzem tej miejscowości dowiedzieliśmy się w jaki sposób dąży on do nieustannego rozwoju Trzcianki i wykorzystania w pełni jej potencjału. Było to dla nas ważne doświadczenie w kontekście dążenia do poprawy jakości życia w okręgu 15 jak i samym Tarnowie.

W ramach zjazdu odwiedziliśmy również firmę Komat – wyposażenie dla gastronomii zajmującą się produkcją mebli i urządzeń dla gastronomii. Wizyta ta dała nam wiele pojęcia o zarządzaniu przedsiębiorstwem, a także o wspieraniu lokalnego przemysłu.

Zjazd uważamy za bardzo udany, co zawdzięczamy przede wszystkim głównemu organizatorowi Adamowi Bogrycewiczowi, przewodniczącemu FM w Pile, który do tematu podszedł bardzo profesjonalnie. Dziękujemy!

Po powrocie czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do dalszych działań oraz czekamy na kolejne takie wydarzenia.