ZARZĄD POWIATOWY PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI W WIELICZCE ZAPRASZA NA UROCZYSTOŚCI VII ROCZNICY KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ W POWIECIE WIELICKIM.

ZARZĄD POWIATOWY PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI W WIELICZCE ZAPRASZA NA UROCZYSTOŚCI VII ROCZNICY KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ W POWIECIE WIELICKIM.

Program uroczystości VII rocznicy Katastrofy Smoleńskiej upamiętniające ofiary tej tragedii

Gmina Wieliczka- powiatowe uroczystości rozpoczną się 10 kwietnia (poniedziałek), mszą św. o godz. 8 w intencji Ojczyzny oraz ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Kościele Św. Klemensa w Wieliczce, po mszy przejdziemy pod Krzyż Katyński obok Urzędu Miasta Wieliczka gdzie złożymy wieńce i kwiaty oraz zapalimy znicze, potem przejdziemy pod IPN w Wieliczce złożyć kwiaty i znicze pod tablica pamiątkową dr.Janusza Kurtyki Prezesa IPN.

Gmina Niepołomice- uroczystość odbędzie się w poniedziałek 10 kwietnia 2017r. o godz. 18. Uroczystości rozpoczną się mszą św. w intencji Ojczyzny oraz ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Kościele pod wezwaniem Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Niepołomicach. Po mszy odbędą się uroczystości pod pamiątkową tablicą na murach kościoła.

Gmina Biskupice – uroczystości rozpoczną się 10 kwietnia (poniedziałek) mszą św. o godz. 18 w intencji ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Kościele w Łazanach, po mszy przejdziemy pod Krzyż Katyński obok cmentarza gdzie złożymy kwiaty i zapalimy znicze.